Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola

Tanévkezdés 2020-2021

Kedves Növendékeink, Szülők, és Nagyszülők!

Természetesen szeptemberben elindul, és remélhetően problémamentesen zajlik a 2020/21-es tanév. Szeretnénk, ha a régi élő módszerrel oktathatnánk a hangszeres játék tanulását, jelen pillanatban erre készülünk. A zeneiskolában még a szolfézs csoportoknál is könnyedén meg lehet tartani a biztonságos távolságot, de még a közeljövőben pontosabban kidolgozzuk a tanítás pontos körülményeit, hogy a lehető legnagyobb biztonságban tanulhasson minden növendék.

Az órabeosztásokkal szokás szerint megvárjuk a közismereti órarendeket, egyéb elfoglaltságok tervezését, hogy stabil, jó működő órabeosztásokat tudjunk létrehozni.

Az órabeosztások várható időpontja a szeptember 7.-ével kezdődő héten lesz. Addig a régi növendékeink felvehetik a kapcsolatot a tanáraikkal, az újakat pedig keresni fogjuk

Már csak pár nap, és ismét zene tölti be az iskola falait!