Koronavírus-járvány miatti intézkedések.

pastedGraphic.png

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy koronavírus járvány terjedése miatt, a Kormány a 1102/2020. számú határozatában, az iskolákban a tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetéséről döntött. 2020. március 16. napjától az oktató-nevelő munka tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre. 

Fontos hangsúlyozni, hogy ez nem rendkívüli szünet, hanem az oktatás módjának megváltoztatása. Tanítani és tanulni kell, és nagyon fontos, hogy a gyerekek ténylegesen otthon maradjanak és tanuljanak. Az új munkarendben a tanulók részére oktatási céllal az intézmény látogatása tilos! A tananyag kijelölése, a tanulási folyamat ellenőrzése és támogatása a pedagógusok és a tanulók online vagy más, személyes találkozást nem igénylő kapcsolatában fog történni. 

Pedagógusaink minden szülővel felveszi a kapcsolatot, és megszervezi az új munkarendet.

Kérjük a szülőket, hogy az intézménnyel kizárólag a közismert elérhetőségen, e-mail-en info@dhzeneiskola.hu tartsák a kapcsolatot.

Kérek mindenkit, vigyázzon magára, vigyázzon a családjára, vigyázzunk egymásra!

Üdvözlettel:

Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola vezetősége