Zeneik oktatás óvodától iskolás korig

Beiratkozás, felvételi

Beiratkozás a 2017/18 tanévre

Tisztelt Szülők!

A beiratkozás időpontja: 2017. május 29. és 30. (hétfő, kedd) 14:00-18:00 óra!

A jelentkezés személyesen történik a zeneiskola titkárságán, ehhez jelentkezési lapot ott kérhetnek, vagy a honlapról letölthető. A felvételről, a felvételi eljárás után (hallás- és ritmus vizsgálat), a bizottság javaslata alapján az igazgató dönt.

A tanulói jogviszony a térítési-és tandíj befizetésével jön létre.

A jelentkezéshez szükség van az alábbi dokumentumokra:

• Jelentkezési lap és szülői nyilatkozat
  • Lakcímkártya
  • TAJ kártya
  • Diákigazolvány ha van, ennek hiányában a gyermek oktatási azonosító száma (óvodától, iskolától megtudható)
  • Jogosultság esetén a kedvezmény iránti kérelem és a szükséges igazolások (honlapról letölthető).

A jelentkezők számától függően várólistát alakítunk ki.

A tan-és térítési díjat a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ állapítja meg, évente kétszer kell befizetni, a határidő: október 15. és március 15.

A befizetést igazolni kell az iskola felé a visszaigazoló szelvény megküldésével, vagy emailen (info@dhzeneiskola.hu) vagy személyesen.

A felvételről a jelentkezők értesítést kapnak, és órabeosztással, órarend kialakítással kezdődik meg a tanév.